Drogy

Akční video: Zásahovka vytáhla dealera drog z BMW oknem!

Kriminalisté z Teplic dopadli drogového dealera, který pervitinem zásoboval další prodejce a narkomany z okolních okresů. Z auta ho museli vytáhnout oknem.

Kriminalisté z teplického TOXI týmu chytili jedenačtyřicetiletého cizince z bývalého Sovětského svazu. Muže podezřelého z prodeje drog zadržela zásahová jednotka, když projížděl Bílinou na Teplicku. Při zadržení se pokusil ujet, ale nepodařilo se mu to. Policisté ho z vozu vytáhli oknem.

Podle kriminalistů se jedná o takzvanou "velkou rybu." Cizinec je důvodně podezřelý, že v posledním roce zásoboval pervitinem osoby z řad narkomanů i další dealery, kteří drogy dále prodávali, sdělil mluvčí policie Daniel Vítek.

Policisté ho sledovali několik měsíců a za více než rok prodal drogy, které mají hodnotu na černém trhu téměř půl milionu korun. V době zadržení u něj policisté našli deset gramů pervitinu.

Související obsah

Muž byl obviněn z trestných činů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a také maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Muž byl v roce 2013 vyhoštěn z Česka. Na soud bude obviněný čekat ve vazební věznici, v případě odsouzení mu hrozí až deset let za mřížemi.

V autě zadržela zásahová jednotka ještě jednoho muže (40), kterého obviněný cizinec, podle policie, zásoboval pervitinem. Spolujezdce vyšetřuje chomutovská kriminálka.

ČTĚTE TAKÉ:

Policistům můžete v nouzi napsat SMS jako rukojmí z Francie

Ujížděl a zranil dva policisty. K lítosti se neměl, tvář skrýval

Školačky v Praze se opily tak, že nemohly mluvit a válely se po zemi

Bára Basiková otevřeně o drogách v showbyzu: Neznám nikoho, kdo by nebral drogy

Petr Kolář o pádu ze schodů a podezřelém pytlíčku v ruce: On nic, on muzikant

TN.cz / vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz