Zahraničí

Těhotnou Marii (19) upálili zaživa. K činu se doznali dva muži z Turecka

Těhotnou Marii (19) upálili zaživa. K činu se doznali dva muži z Turecka

Případ brutálního násilí otřásá celým sousedním Německem. V lesíku v Berlíně našel muž na procházce se psem tělo mladé 19leté dívky. Pitva ukázala, že byla těhotná a její vrazi ji nejdříve dvakrát bodli do břicha a pak upálili.

Německo je na nohou. Lidé především z okolí hlavního města Berlína jsou v šoku z brutálního činu, kterého dopustili dva mladíci. Ti totiž mladou těhotnou dívku dvakrát bodli do břicha a pak ji zaživa upálili. Jedním z agresorů měl být budoucí otec nenarozeného dítěte, informoval portál rbb-online.de.

A to bylo také důvodem brutální vraždy. Maria si prý nechtěla nechat dítě vzít. A právě odmítaný potrat způsobil celou tragédii. Její 20letý přítel totiž dítě nechtěl a pravděpodobně kvůli své víře měl pocit, že to poškozuje jeho čest. Mladíci dívce hrozili kvůli těhotenství smrtí a ona se kvůli tomu i obrátila na policii, ale ta již nedokázala zasáhnout.

Související obsah

Dívce podle jejích spolužáků nepomohlo ani to, že svému staršímu příteli slibovala, že přejde na islámskou víru. Ani to jí ale nepomohlo. Mladíci počkali, až její tělo dohoří a pak ho přikryli větvemi. Většina německých médií původ obou pachatelů neuvedla, a to i přes to, že úřady ano.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výjimečně ´plodný´ školní výlet: Sedm žaček základní školy otěhotnělo!

Vévodkyně Kate se kulatí! Rozkošné bříško už neschová

hru, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz