Zdeněk Škromach

Trapas! Škromach fotil selfie v koncentráku! Načapaly ho kamery

Trapas! Škromach fotil selfie v koncentráku! Načapaly ho kamery
Zdroj: ČT24

Desítky předsedů a místopředsedů evropských parlamentů si dnes v Terezíně společně s řadou lidí, kteří nacistický teror přežili, připomněly osud obětí holokaustu. Nechyběl ani místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD), který se postaral o skandál, když si při pietě fotil selfie.

Selfie, tedy fotografie sebe samého, na svůj profil na sociální síti sice neumístil, ovšem v momentě, kdy ji pořizoval, ho zachytily kamery České televize. Bohužel pro Škromacha si toho okamžiku, kdy proti svému obličeji zvedl mobilní telefon, všimli i diváci, kteří záznam umístili na Facebook. Z fotky se rázem stal hit, nad kterým se jedni smějí, jiní zase kroutí hlavou.

Škromach se však v rozhovoru pro idnes.cz hájí, že fotku nepořídil během pietního aktu a na svoji obranu uvádí, že nebyl jediný, kdo se fotil. Faktem ovšem zůstává, že se fotil v průvodu v Terezíně.

Zdroj: facebook.com

Není to poprvé, co na sebe Škromach upozornil nějakou selfie. Není to tak dávno, co na Facebooku kolovala jeho fotka s prezidentem Zemanem nebo zpěvačkou Lucií Bílou. Už legendární se staly i jeho Hovory od bazénku. Škromach zkrátka rád dokazuje, že je lidovým politikem.

Zdroj: Facebook official


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Selfie roku? Vyfotil se s dívkou při souloži na kolejích v metru

GALERIE: Jak dělají selfie pornoherečky? Tak trochu jinak než my smrtelníci

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz