Policie

Otevřeli tajnou místnost a našli tam něco hororového! VIDEO

Z toho běhá mráz po zádech. Když otevřeli tajnou policejní místnost, našli tam něco opravdu hrozného. Ve více než deseti pytlích našli lidské kostry. Ostatků lidských těl bylo přes sto!

Více než sto koster objevili v léta neotevřené místnosti na policejní stanici v indickém Unnau! Zbytky těl byly v uzamčené místnosti, kde dříve byla pitevna. Místnost už je však přes sedm let nevyužívaná a přes sedm let ji nikdo neotevřel.

Až teprve před několika dny místnost otevřeli a děsivý nález všechny šokoval!

Policisté uvedli, že to jsou kostry, které byly shromážděny za více než deset let při vyšetřování trestné činnosti. Lidské skelety byly v místnosti, která dříve byla využívána jako pitevna. Když se toto oddělení přestěhovalo, na kostry se zapomnělo, píše britský Daily Mail.

Je překvapivé, že zbytky těl nebyly spáleny. V Indii jsou totiž tradičně těla spálena, až na výjimky, v den smrti. Je to hinduistický rituál, kdy dochází k oddělení duše od těla.

To ale není jediný děsivý nález v Unnau v poslední době. Před měsícem totiž na břehu Gangy objevili 100 mrtvých těl, z velké části dětí. Podle vyšetřovatelů to byla těla svobodných dívek a velmi chudých lidí, kteří neměli na zpopelnění!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Vyděšená kočka sleduje v televizi horor. Svou reakcí vás dostane

Nejděsivější místa Evropy: Dostala se tam i Praha

TN.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz