Přátelé

Pamatujete na dceru Rachel ze seriálu Přátelé? Takhle se změnila!

Pamatujete na dceru Rachel ze seriálu Přátelé? Takhle se změnila!

Těžko se tomu věří, ale je to už 12 let, kdy do seriálu Přátelé přibyla nová postava. Rachel a Rossovi se narodila dcerka Emma. Podívejte se, jak vypadá dnes.

Jak bývá u seriálů obvyklé, většinou tvůrci obsadí do role miminka dvojčata, protože natáčení je pro děťátko náročné. A tak i Emmu Geller-Greenovou, dceru Rachel a Rosse, hrály sestry Noelle a Cali Sheldonové.

Dívkám je dnes 13 let a nadále se věnují herectví. Bok po boku je mohli diváci vidět ve filmech Agorable nebo Winner z roku 2012. Zatím se sice na filmovém plátně objevují málo, ale nejspíš o nich ještě uslyšíme.

V kultovním seriálu Přátelé, který můžete sledovat na stanici Smíchov, byla Emma výsledkem jednonočního úletu mezi Rossem a Rachel, ke kterému došlo roky poté, co se rozešli.


Zdroj: reddit.com
 

Seriál Přátelé můžete sledovat každý všední den od 20:25 na TV Smíchov!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nemoc, silikony nebo hloupý vtip? Jennifer Aniston se vyfotila s obřími ňadry

Znovuzrození: Ochlasta Matthew Perry z Přátel našel nový smysl života!

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz