Vši

Chtěli holčičku (1,5) zbavit vší, domácí léčba ji zabila!

Chtěli holčičku (1,5) zbavit vší, domácí léčba ji zabila!
Zdroj: Thinkstockphotos

Na zlikvidování vší existuje spousta "zaručených" domácích receptů pro ty, kteří nechtějí pro radu k doktorům nebo do lékárny. Některé recepty ovšem mohou mít opravdu smrtící vedlejší účinky.

Jeden z receptů, který má z dětské hlavičky dostat vši, zahrnuje spoustu majonézy a igelitové pytlíky, které nejspíš mají sloužit k tomu, aby se hlavička pacienta pořádně zapařila.


Jenže ve Springfieldu v americkém státě Massachusetts se léčba majonézou a igeliťáky děsivě zvrtla. Teprve rok a půl stará holčička, která vši nejspíš chytila od staršího sourozence, totiž usnula, zatímco byla potřená podivnou tinkturou.

Související obsah


A po chvíli pytlík sklouznul a překryl holčičce ústa, takže se batole velmi rychle udusilo. Ještě horší je, že rodiče nechali holčičku několik hodin úplně bez dozoru a dcerku objevili dávno po tom, co její srdce přestalo bít.


Tragický incident už pochopitelně vyšetřuje policie i místní sociálka, nikdo z rodiny zatím nebyl z ničeho obviněn. Přesto úřady pro jistotu poslaly zbývající děti z domácnosti k příbuzným.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz