Zimní inspektor

ZIMNÍ INSPEKTOR v Krkonoších! Jak dopadl skiareál Aldrov?

Zimní inspektor televize Nova zavítal vůbec poprvé do krkonošského střediska ALDROV ve Vítkovicích. Přestože tento areál nepatří mezi ty největší, konkuruje těm známějším hlavně nízkými cenami.

Cesta z Hradce Králové trvá něco málo přes hodinu. V Aldrově jsou hned 3 parkoviště. Mají tu dokonce krkonošský unikát, parkoviště u horní stanice lanovky. Z parkoviště, které je zdarma, na lyžích dojedete až přímo k vleku.

A na výběr tam jsou dva kopce s 5,5 kilometry sjezdovek. Jizerka je rájem pro snowboardové a lyžařské akrobaty. O kousek dál je pak hlavní kopec. Pokud se spustíte přímo rovně dolů, jedete po červené, další dvě sjezdovky to berou oklikou a tím pádem jsou i mírnější.

Čtyřsedačková lanovka zaručí odpočinek mezi jízdami a ten budete potřebovat. Na fronty tu totiž téměř nenarazíte. A ceny snad ani nejsou s vysokohorskou přirážkou.

Zdroj: TV Nova

"Ceny tu máme 450 korun na den v celém areálu, skipas na Jizerku stojí 350 korun," řekl nám Milan Rychtr, starosta Vítkovice v Krkonoších.

Přímo na svahu najdete i dvě lyžařské školičky a půjčovnu. Jediným nedostatkem bylo, že nesvítilo sluníčko nedalo se opalovat. Aldrov si zaslouží zlatou medaili.

ČTĚTE TAKÉ:

Zimní inspektor byl v Krušných horách! Jak dopadl skiareál Neklid?

ZIMNÍ INSPEKTOR si posvítil na nejnovější areál v Česku - Plešivec!

Jedete s autem na hory? Chce to dobrou přípravu! RADY

TN.cz / vem

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz