Ostrava

Ostravský úchyl ukázal penis v MHD, pak vystoupil na Hulvácké

Ostravský úchyl ukázal penis v MHD, pak vystoupil na Hulvácké
Zdroj: Policie ČR

Policisté v Ostravě žádají veřejnost o pomoc při pátrání po exhibicionistovi, který v tramvaji číslo 17 vytáhl svůj penis a ukázal ho jedné z cestujících.

Neznámý pachatel vytáhl při jízdě tramvají č. 17 ze Svinovských mostů směrem na Dubinu z kalhot svůj penis a ukazoval jej jedné z cestujících. Incident se stal v Ostravě 22. ledna mezi půl čtvrtou a čtvrtou hodinou ranní, přesněji v úseku mezi zastávkami MHD „Vodárna“ a „Hulvácká“ na ulici Plzeňské.

"Cestující se proti exhibicionistovi ohradila a pohrozila mu přivoláním pomoci, načež nezdvořák na zastávce „Hulvácká“ vystoupil," uvádí Jakub Halenčák z obvodní oddělení policie Ostrava-Vítkovice.

Podezřelý je mladého věku, má štíhlou postavu a velmi krátké tmavé vlasy. Vysoký je asi 170 cm, má úzké rty a výrazné hnědé oči. 

Související obsah

Kriminalisté zjišťují identitu osoby podezřelé z výtržností. Žádají proto občany, aby jakékoliv informace k věci sdělili kriminalistům na telefonních číslech 974 726 614 nebo 974 726 615, na kterémkoliv oddělení Policie ČR anebo na linku 158. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Naštvaný Ben Cristovao. Ukázal na sociální síti penis, smazali mu ho!

TO JE ZNAMENÍ! Penis na obloze způsobil paniku ve welšském městě

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz