Nahá celebrita

Kardashian zase bez oblečení! Nahá fotila pro prestižní magazín

Kardashian zase bez oblečení! Nahá fotila pro prestižní magazín
Zdroj: magazín LOVE/ isifa.com

Kim Kardashian se do odvážných snímků nikdy nenechala nutit. Ostatně nápad fotit se nahá pro zimní číslo magazínu Paper, kde poprvé ukázala úplně všechno, byl také její. A protože její nahota prodává, v tomhle trendu se rozhodl setrvat i magazín Love. Ten se slavnou kráskou nafotil fotky v Evině rouše.

Slavná hvězda reality show a manželka rappera Kanye Westa zase ukázala úplně všechno. Světlo světa spatřily snímky nafocené pro magazín LOVE ve spolupráci se značkou Prada. Ačkoli jde o značku luxusního oblečení, to na Kardashian nečekejte. Na sobě má jen brýle a v ruce kabelku.

Šéfredaktorka magazínu LOVE společně s Kim měly pocit, že na nahém těle doplňky lépe vyniknou. Jenže kdo si jich na první pohled všimne? Jak vyplývá z mnohých diskuzí, touto kampaní Prada body navíc nezískala.

Není to přitom poprvé, co se Kardashian objevila v necenzurované podobě. O rozruch se postarala už na podzim, kdy nafotila snímky pro magazín Paper. Break the internet, tak znělo heslo, s nímž fotky vyšly. A povedlo se. Z její naolejované a našpulené zadnice nemohl spustit oči snad celý internet.

ČTĚTE TAKÉ:

Kim Kardashian v New Yorku: Využila nákupu oblečení k tomu, aby ukázala prsa

Kim Kardashian nemá sexy velký zadek. Jednoduše je tlustá

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz