Comeback

Saša z Comebacku: Upejpavá blběna jí sebrala další role

Saša z Comebacku: Upejpavá blběna jí sebrala další role
Zdroj: tn.cz / Facebook

Herečka Marie Doležalová, kterou známe z nováckého seriálu Comeback, tvrdí, že role jí zcela změnila život.

Diváci si sympatickou Doležalovou spojili s upejpavou a roztomile naivní Sašou z oblíbeného sitcomu TV Nova Comeback.
 

Nadějná herečka nechce zůstat zaškatulkovaná jako představitelka jedné role, po hodné a nekonfliktní Saše čeká na svou další velkou filmovou příležitost.
 

Na natáčení Comebacku, jehož první díl byl odvysílán v září 2008, má herečka hezké vzpomínky. Na svém blogu pojmenovaném "odpočinkově" Kafe a cigárko napsala: "Bylo to úžasné…na druhou stranu, kdyby se točil dodnes, obávám se, že bych třeba už navždy zůstala Saša…kdoví."

O skutečném životě herečky a všech lapáliích této profese včetně mýtů, které o hercích kolují, se vtipně a s literárním citem věnuje na svém blogu Kafe a cigárko.
 

Herci jsou podle ní obyčejní lidé, kteří se mimo jeviště baví o fotbalu, hrají karty, zasmějí se vlastnímu trapasu a zdaleka nevedou jen oduševnělé dramatické debaty, jak se o této "elitě" z konzervatoře mnohdy uvažuje. "Pokud se tady mluví o Hamletovi, tak jedině proto, že někdo vypráví, jak ho odehrál se žvýkačkou nalepenou ve vlasech."

Související obsah

Doležalová se také pousmívá nad pomluvou, že se herečky kvůli roli vyspí s režisérem, nepřirozené jí připadají také strojené rozhovory jejích kolegyň, které tvrdí, že žijí zásadně zdravě, v jídelničku mají pouze značku "bio", starostlivě se starají o svou pleť a alkoholu se vyhýbají jako čert kříži.

Kromě týdenních odhalení světa na jevišti a před kamerou na svém blogu je Marie Doležalová činná také v divadle Na Fidlovačce, kde hraje mimo jiné titulní roli v inscenaci Eva tropí hlouposti. Zároveň působí jako moderátorka pořadu pro děti.

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: Saša z Comebacku si střihla roli v Kriminálce Anděl! Nepoznáte ji

Saša z Comebacku ukázala silikonová prsa

ik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz