OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Sedací souprava jako žádná jiná

Sedací souprava jako žádná jiná
Zdroj: oficiální zdroj

Chtěli bychom vám představit program sedacích souprav firmy MONTERO. Proč jsme si vybrali MONTERO?

Protože to je ryze česká firma a ve výrobě nábytku má už více jak 50-ti letou tradici. Tedy žádní nováčci nebo čínský dovoz. Nábytek, který vám vydrží. Pokud samozřejmě nezměníte vkus a nekoupíte nový kus. Ale i v tom případě bychom doporučovali MONTERO.

Plánujete nákup nové sedací soupravy a nevíte, na co si dát pozor? Poradíme Vám. Sedací soupravu volíme většinou podle počtu lidí, kteří na ní budou najednou sedět. Pro mladé manžele stačí malá, pro rodinu s dětmi pak budete požadovat pohodlné sezení pro každého člena domácnosti. V případě, že kupujete sedačku do firmy, svolejte poradu a podle toho kolik lidí přijde, vybírejte. Firma MONTERO dodává sedačky jako stavebnice, takže vám sestaví sedací soupravu přesně na míru, ať už jde o rozměr, tvar nebo funkci. Součástí klasické nebo rozkládací sedací soupravy mohou být úložné prostory, polohovatelné opěráky i područky nebo různé relaxační prvky.

Na co při nákupu dbejte určitě, je aby vám sestavená sedačka nezabrala celou místnost. Pokud by to tak mělo být, je vhodnější sedačku rozdělit na několik jednotlivých solitérů. Křeslo nebo taburety jistě vhodně doplní každou pohovku. Uvažujete, jestli postavíte sedací soupravu ke zdi, do rohu nebo do prostoru? V malé místnosti je volba jasná. Tam skončí sedačka nejspíše podél stěny. Máte-li ale více místa, doporučujeme rohovou sedačku umístit do prostoru tak, aby tvořila předěl místnosti. Např. na relaxační a pracovní zónu, nebo relax a jídelnu. „Určitě si nechte udělat bezplatný 2D grafický návrh sedací soupravy. Umístění do prostoru totiž skýtá obrovské množství možností a chvíli trvá, než budete spokojeni,“ doporučuje Ing. Vladimír Kubeš, výrobce českého značkového nábytku MONTERO.Je kožená sedací souprava vůbec pro mě?

Látkové sedací soupravy více vyhovují lidem, kteří jsou silně smyslově založeni, rádi se k někomu přitulí a mají rádi rodinnou, klidnou pohodu. Nabídka látkových potahů je nesmírně široká. Většina látek má takzvanou „nešpinivou úpravu“, je vylepšena pomocí teflonu, který způsobuje vodoodpudivost. Takže když sedačku zašpiníte nebo polijete, vše zůstane na povrchu. A pak stačí vzít měkkou houbu a otřít.

Kožené sedací soupravy ocení ti, kteří si potrpí na luxusní vzhled. Pokud plánujete rodinu, nebo máte v bytě domácí zvířátka, doporučujeme koženou sedací soupravu. Případná nečistota se rychle a snadno setře. Koženou sedačku ocení také alergici a lidé, kteří jsou úzkostlivě čistotní.

Jedeme na plné otáčky

Cože, na pohovce? Ano, životnost potahu se totiž udává v otáčkách. Tato hodnota představuje stupeň odolnosti proti otěru. A že látka nebo kůže něco vydrží, dokazuje fakt, že materiály sedaček z MONTERA zvládnou i 250 tisíc otáček. Abyste si udělali představu, laminátové podlahy začínají na 30 tisících. Určitě si povšimněte kvality prošívání a napnutí látky. Důležitá je také konstrukce sedací soupravy. V MONTERU ji mají z kvalitního bukového dřeva. Sedák je ze studené pěny a k tomu kvalitní vlnité pružiny, pro vaše nervy. Ano pro nervy. Až budou po sedačce skákat děti, můžete totiž zůstat klidní. Sedačky z MONTERA to vydrží.

A nakonec přidáváme ještě čtyři další výhody od MONTERA, které si určitě zamilujete:
- vybranou sedací soupravu vám dopraví kamkoliv v Česku a na Slovensku, a teď to nejdůležitější - zadarmo
- novou sedací soupravu, vám, opět zadarmo, na místě smontují
- uklidí a šetrně zlikvidují všechny obaly, jak jinak než zadarmo - pokud se zbavujete staré sedačky, tak tu vám opět zadarmo odvezou.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz