Facebook

Nájemný vrah hledal kšefty na Facebooku, skončil v poutech!

Nájemný vrah hledal kšefty na Facebooku, skončil v poutech!
Zdroj: facebook.com

Osmatřicetiletý Peruánec Jonathan Giraldo, vystupující pod pseudonymem Tony Garcia nebo pod přezdívkou Anthrax, byl zatčen policií poté, co nabízel na Facebooku své služby coby nájemný vrah.

Jonathan Giraldo sice vystupoval na Facebooku pod falešným jménem Tony Garcia, ale na facebookové stránce, kde se nabízel jako nájemný vrah, vystavoval své fotografie. Na nich byl kromě zbraní vidět i jeho obličej. Sám se označoval za nejhledanějšího muže, policie ho našla rychle a snadno.

Policii na stopu přivedla videa a fotografie Giralda se zbraněmi nebo spoustou hotovosti. Pojala podezření, že svoji nabídku míní vážně a zatkla jej, prozatím pro podezření z nedovoleného ozbrojování.

Britský list Daily Mirror citoval mluvčího policie v Limě Leonidase Menendeze: "Pravdou je, že teď ještě nevíme, jestli je opravdu nájemný vrah nebo jestli je to idiot, který si ve své ložnici jen fantazíruje. Ale my na to přijdeme. Teď děláme balistické zkoušky zbraní a díváme se na jeho bankovní účty, jestli tam nebyla nějaká podezřelá platba."

Na svých fotografiích se Giraldo chlubil různými pistolemi, včetně jedné vybavené tlumičem, útočnou puškou a dvěma samopaly AK-47, z nichž jeden byl pozlacen.

ČTĚTE TAKÉ:

PODVRH, NEBO PRAVDA? Objevilo se video, jak islámští radikálové natáčejí popravy rukojmí

Oběť zpěváka Masových Wrahů měla pohřeb. Hlídkovala tam policie

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Facebook

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz