OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Inspirujte svoje děti

Inspirujte svoje děti
Zdroj: oficiální zdroj

O tom, že každé dítě potřebuje pro svůj zdravý rozvoj spoustu podnětů, není třeba nikterak polemizovat.

Odborníci doporučují, že by dítě od věku přibližně dvou let, pokud je to možné, mělo mít svůj vlastní prostor – pokoj, kde si bude hrát třeba na princeznu nebo na piráta, ukládat svoje důležité věci, kterými hračky v dětském věku určitě jsou a místo, kde bude po dni plném nových zážitků, bezpečně usínat. Nemusíte být zrovna milionáři, a přesto můžete dítěti dopřát hezký a kvalitní nábytek do pokojíčku. Nábytek, který s dítětem poroste a až přijde čas, tak se jako mávnutím kouzelného proutku, změní na studentský pokoj. Abyste svému dítěti dopřáli všechno, co potřebuje, stačí mít jenom špetku fantazie a povědomí o trendech, které vládnou v oblasti dětského nábytku.

Podstatou každého dětského nebo i studentského pokoje jsou tři základní prvky – kvalitní postel, úložné prostory (skříňky, skříně, zásuvky, police) a samozřejmě stůl. Pokud dětský nábytek vhodně rozmístíte a přidáte ještě nějaké textilní doplňky, vytvoříte prostor, ve kterém se bude vaše dítě cítit dobře. Inspirujte svoje děti vhodným zařízením dětského pokoje.


Dětskému pokoji vévodí barvy

„V dnešní době jsou velice oblíbené zvýšené postele se skluzavkou, se schůdky nebo postel s horním spaním. Dole pod postelí pak vzniká volný kout na hraní. Takové postele jsou jako stvořené pro různé textilní doplňky, které zajistí dítěti bezpečnost a navíc vytvoří jedinečné prostředí pro jeho klidný spánek,“ popisuje moderní trendy dětských pokojů Ing. Vladimír Kubeš, jednatel firmy, která vyrábí kvalitní český nábytek značky MONTERO. Určitě nic nezkazíte, pokud se rozhodnete pro klasické nízké jednolůžko, patrovou postel nebo budete kombinovat nízkou a zvýšenou variantu postelí. Na posteli pro dítě rozhodně nešetřete. Ať už zvolíte jakoukoliv postel, pamatujete, že kvalitní matrace a rošt jsou základem, úložný prostor pod postelí je nezbytný a přistýlka se taky někdy hodí.

Mezi základní trendy v dětských pokojích patří barevnost, dostatek úložných a odkládacích prostorů. Pod značkou MONTERO najdete několik kolekcí dětského nábytku, které se liší šířkou a hloubkou elementů, avšak dají se vzájemně velmi dobře kombinovat. Tím je zajištěna obrovská variabilita zařízení dětských pokojů, která se ještě zvyšuje tím, že si zákazník může sám zvolit barevnost zásuvkových čel. Ať už ladíte dívčí, chlapecký nebo kombinovaný pokoj jsou barevná čela zásuvek a skříněk tou nejlepší volbou. A když vám dítě vyroste, nemusíte kupovat nový nábytek. Není nic jednoduššího, než vyměnit barevná čela zásuvek za neutrální barvu, kterou se zavděčíte vašemu teenagerovi. Co se týká materiálu, je asi jednodušší pořídit barevný nábytek z kvalitního lamina. I když, samozřejmě, součástí standardní nabídky českého značkového nábytku MONTERO je také dětský a studentský nábytek ze smrkového masivu v přírodním nebo bílém barevném provedení.

„Vzhledem k tomu, že nejsme jenom prodejci nábytku, ale nábytek si sami vyrábíme, není pro nás jakýkoli váš požadavek nesplnitelný,“ říká Ing. Vladimír Kubeš a dodává: „Jsme pyšní na kvalitu, které dosahujeme poctivou truhlářskou výrobou i na šíři služeb, které můžeme zákazníkům poskytnout.“ Služby, které začínají odborným poradenstvím, pokračují zpracováním 3D grafického návrhu, dovezením a smontováním vybraného nábytku a likvidací všech obalů získáte k zakoupenému dětskému nebo studentskému nábytku zcela zdarma.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz