Facebook

Facebook má nové tlačítko! Co na něj říkáte?

Facebook má nové tlačítko! Co na něj říkáte?
Zdroj: TN.cz

ANKETA: Na sociální síti přibylo nové tlačítko "poslat" (send), které rozšiřuje možnost sdílení zajímavého obsahu. Tlačítko se objevilo pod příspěvkem u oblíbeného "to se mi líbí" (like).

Nové tlačítko "poslat" je určeno pro sdílení obsahu. Na daný obsah můžete díky němu upozornit třeba jen jednoho z přátel, nikoliv všechny, jako je to třeba u tlačítka sdílet. Navíc se vám obsah neobjeví na zdi, ale posíláte ho přátelům přes chat. Komu ho pošlete je jen na vás.

Pokud se však chcete podělit o obsah někoho, kdo má upravené soukromí například, tak že jeho příspěvky vidí jen přátelé, je možné, že ne všichni v chatu uvidí vámi sdílený obsah. Facebook vás na to ale upozorní: "Někteří uživatelé možná přílohu neuvidí kvůli použitému nastavení soukromí."

Zdroj: facebook.com

V tomto případě se vašemu kamarádovi v chatu objeví příchozí zpráva „Příloha byla pravděpodobně odebrána nebo k jejímu sdílení s vámi neměl uživatel dostatečná práva.“

Zdroj: facebook.com

 Facebook už o novince informoval před několika lety, ale u příspěvků se objevila až teď. Tlačítko pravděpodobně brzy uvidíme i na jiných webech, stejně jako dnes velmi využívané "sdílet" a "to se mi líbí."

ČTĚTE TAKÉ:

FACEBOOK vyvíjí aplikace pro virtuální realitu!

Novinka na Facebooku! Vyberte, co bude s účtem po vaší smrti

Krasavec šokuje na Facebooku: Má někdo hezčí profilovky než on?

FOTO: Naštvaný Ben Cristovao. Ukázal na sociální síti penis, smazali mu ho!

Rána pro Facebook: Je to jen snůška lží, tvrdí vědec

TN.cz

K tématu Facebook

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz