Tragédie

Tragédie se opakuje: Po Dominice (14) se zastřelila i Zdenka (16)!

Tragédie se opakuje: Po Dominice (14) se zastřelila i Zdenka (16)!
Zdroj: topky.sk

Dominika se zastřelila otcovou zbraní, další tragédie o jarních prázdninách se odehrála v Nových Zámkách. Rovněž otcovou zbraní se zastřelila šestnáctiletá Zdenka.

Začátkem týdne otřásla Slovenskem sebevražda teprve čtrnáctileté Dominiky z Piešťan. Teď si stejným způsobem jako ona vzala život jen o dva roky starší Zdenka. I ona se zastřelila otcovou zbraní, uvedl portál topky.sk.

Spekuluje se, že spouštěčem jejího děsivého činu byla právě dobrovolná smrt Dominiky. V úterý našel Zdenku v kaluži krve její bratr. Její zděšená matka okamžitě volala záchranku, středoškolačce ale už nebylo pomoci. Rodina se zhroutila.

"Po příjezdu už jsme jen mohli konstatovat smrt," řekl portálu mluvčí záchranářů Boris Chmel. Stejně jako Dominika se Zdenka střelila do hlavy otcovou legálně drženou zbraní. Ten byl den před tragédií na střelnici a Zdenka si zřejmě všimla, kam zbraň schovává.

Související obsah

Stejně jako Dominika byla i studentka střední stavební školy Zdenka oblíbená mezi spolužáky a dobře se učila. Pocházela ze slušné rodiny. Ani u ní není jasné, co ji vlastně k hroznému činu vedlo.

 

hel, TN.cz

K tématu Tragédie

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz