Nehoda

Žena si hrála s facebookem, při nehodě zemřely tři holčičky!

Žena si hrála s facebookem, při nehodě zemřely tři holčičky!
Zdroj: facebook.com

Rozptylovat se během řízení je přímá cesta do pekel, nebo minimálně před soud. Důkazem je případ z amerického Wisconsinu, jehož hlavní aktérka vlastní nepozorností zavinila děsivou nehodu.

Kari J. Milbergová vezla 12. prosince 2013 svou jedenáctiletou dceru Lydii, syna Eastona (3) a dvě své pětileté neteře po dálnici číslo 35 nedaleko města Prescott, když ztratila kontrolu nad autem a havarovala.


Bilance havárie je děsivá - Lydie zemřela přímo ve vraku, její malé sestřenice o několik dní později v nemocnici, přežila jen řidička samotná a její mladší syn. Okamžitě se rozjelo policejní vyšetřování.

Související obsah


A detektivové zjistili, že za nehodou je nejspíš posedlost sociálními sítěmi - Kari Milbergová totiž nedokázala mobil s internet odložit ani za volantem a těsně před tím, než se její SUV změnilo v kupu šrotu, brouzdala na Facebooku.


Vyšetřování tragédie skončilo teprve nedávno a před pár dny si nezodpovědná matka, která zabila svoji dcerku a dcery svých dvou sester, byla obviněna ze zabití z nedbalosti a nebezpečného řízení.


Zatím není jasné, jak vysoký trest ženě, která byla po nehodě krátce v kómatu, hrozí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pamela Anderson je mrtvá! Pláčou její fanoušci na Facebooku nebo Instagramu

ZRŮDA: Matka pět let trávila svého syna, aby získala pozornost na Facebooku. Zabila ho

pez, TN.cz

K tématu Nehoda

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz