APLIKACE TN.CZ
Vrah

RITUÁLNÍ VRAH z Bulharska žil v Praze: Své oběti mučil k smrti

Výtečná práce pražských kriminalistů! Podařilo se jim vypátrat Bulhara, který má na svědomí trojnásobnou extrémně brutální vraždu. Ve své domovině byl odsouzen k šestnácti letům vězení. Před trestem utekl do Česka, kde byl nyní dopaden.

Hledaný muž měl v Bulharsku zavraždit spolu s dalšími dvěma spolupachateli tři lidi, a to zvlášť brutálním způsobem, když se nemohli bránit. Celá vražda měla mít navíc podle tamní policie rituální motiv.

Čeští policisté dostali od bulharských kolegů hlášení, že by se hledaný muž mohl vyskytovat na několika místech v Čechách. Při prověřování inkriminovaných adres ale nebyli úspěšní a tak se do pátrání pustili sami.

"Prostřednictvím vlastních operativně pátracích prostředků se jim usilovnou prací podařilo zjistit místo výskytu hledaného. Jednalo se o pražský Radotín, kam hledaný muž, dle informací kriminalistů docházel do zaměstnání," uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková s tím, že tam ho také detektivové včera zatkli.

Související obsah

Policistům se odsouzený vrah samozřejmě pokusil utéct, na to ale byli připraveni. Bránil se i při zatýkání. "Odsouzený pětadvacetiletý vrah je nyní umístěn v policejní cele, kde vyčká do doby, než české státní orgány rozhodnou o jeho vydání zpět do Bulharska," dodala Martínková.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Modelka se nechala mučit ve výloze obchodu, podívejte se na fotky

Justin Bieber je budoucností rocku, přiznala punková legenda Iggy Pop. Na mučidlech

jox, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz