Dítě

Žena vyřízla těhotné miminko z těla a utekla s ním! Dítě nepřežilo

Žena vyřízla těhotné miminko z těla a utekla s ním! Dítě nepřežilo
Zdroj: Thinkstockphotos

Žena se chtěla připravit na příchod svého potomka a rozhodla se nakoupit mu kojenecké oblečky. Na to, co se jí ve středu stalo, ale do smrti nezapomene. Místo nákupů se stala obětí brutálního útoku.

Šestadvacetileté těhotné ženě z Colorada se stalo osudným, že odpověděla na inzerát jiné ženy, která nabízela kojenecké oblečky. Místo dupaček ale narazila na šílenou čtyřiatřicetiletou ženu, která ji pobodala a nakonec jí přímo z břicha vyřezala sedmiměsíční plod. Nedonošené dítě útok nepřežilo, píše Daily Mail.

Když na místo přijela policie, našla na zemi ženu s hlubokými řeznými ranami. Až později se dozvěděli, co se skutečně stalo. Zraněnou ženu převezli do nemocnice a její stav už je stabilizovaný.

Související obsah

Policii se podařilo ženu podezřelou z napadení rychle vypátrat a vlastně jim s hledáním sama dost pomohla. Ihned po incidentu se totiž rozjela s mrtvým dítětem v rukách do nemocnice, kde lékařům tvrdila, že potratila.

Jaká byla motivace útočnice, zatím není jasné, podle všeho se totiž ženy až do osudného okamžiku neznali. Agresorka je navíc sama matkou dvou dětí. Hrozí jí teď obvinění z pokusu o vraždu, napadení a zneužití dítěte končící smrtí.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jeptišku bolelo břicho, pak nečekaně porodila. Vstoupil do ní Duch svatý?

Těhotná Kate váží jen 41 kilo! Komorná ji našla zvracet na podlaze

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz