Nos

HOROROVÉ VIDEO: Lékaři našli muži v nose obří hnízdo ČERVŮ!

Zkuste si představit, že vám dlouho teče z nosu krev a občas vás bolí celý obličej. A pak vám jednoho krásného dne z nosu vypadne živý, vrtící se červ. A když konečně zajdete k lékaři, čeká vás opravdový horor!

Přesně tohle zažil pětašedesátiletý Brazilec ze Sao Paula. Kromě už popsaných zdravotních problémů seniora trápily otoky nosu a obličeje a podivný zápach.


Lékaři v nemocnici pak zůstali v šoku zírat, když zavedli pacientovi do nosu kameru a objevili obrovské hnízdo masožravých červů, kteří se muži usadili v nosní dutině a dutinách obličejových. Celkem tam malých oblud bylo kolem stovky.


Lékaře pak čekal téměř nadlidský úkol, když museli svíjející se masožravce jednoho po druhém vytáhnout na světlo a poničené sliznice vyčistit a propláchnout. Všechno to trvalo dlouhé čtyři dny.

Související obsah


A jak se červi do mužovy hlavy vůbec dostali? Někam na obličej nebo přímo k nosu mu totiž nakladla vajíčka moucha, jejíž potomstvo se živí masem a měkkými tkáněmi.


Brazilec udělal dobře, že šel k lékařům včas. Kdyby otálel a problémy neřešil, mohli mu nenasytní červi zničit obličej, zlikvidovat oči a v krajním případě napadnout i mozek a způsobit smrt, píše britský Daily Mail.


Autentické video pod titulkem článku je jen pro opravdu otrlé povahy, ostatní riskují, že se rozloučí se svým posledním jídlem.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz