Kokain

Nový nález! Kokain místo banánů našli v dalším obchodu!

Sto kilo kokainu v zásilce banánů ve zbraslavském Lidlu evidentně není jediným kolosálním přešlapem distributorů drog. V podstatě navlas stejnou událost totiž hlásí další supermarket.

Nejdřív metrák kokainu za miliardu korun, nyní dalších 80 kilo téže drogy ukryté znovu v zásilce banánů. Narkobaroni by měli urychleně proškolit kurýry a zménit zásilkovou službu.


Tentokrát se banány napěchované bílým práškem objevily ve Francii v supermarketu ve městě Epinay-sur-Seine na severním okraji Paříže.

Související obsah


Drogy objevili zaměstnanci obchodu v momentě, kdy začali ovoce vybalovat a vykládat na pulty. Spolu s banány se totiž z beden začal sypat i podivný bílý prášek, napsala agentura AFP. Policisté substanci identifikovali jako kokain. Banány do Francie přicestovaly z Jižní Ameriky.

Podívejte se na další případy s rekordním množstvím zadržených drog:

A je klidně možné, že pocházejí ze stejného zdroje jako banány napěchované kokainem, které omylem skončily ve zbraslavském Lidlu. A je to teprve pár dní, co se objevily spekulace, že potopená výletní loď Costa Concordia převážela obří zásilku kokainu patřící italské mafii.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kokain v banánech z Lidlu baví celé Česko: Tady jsou nejlepší vtipy z internetu

Supermodelka Kate Moss s podivným flekem na nose. Je to kokain?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz