Soutěž

Hledá se nejkrásnější mazlíček Česka! Vyhrajte ceny za 60 tisíc

Hledá se nejkrásnější mazlíček Česka! Vyhrajte ceny za 60 tisíc
Soutěž | Zdroj: TN.cz

Velká soutěž je tady. Za jedinou fotku můžete vyhrát ceny v hodnotě 60 tisíc! Takže pokud máte doma pejska, kočičku nebo jiného mazlíčka, vyfoťte ho a přihlaste do soutěže.

Které zvíře je v Česku nejkrásnější? O tom rozhodne velká soutěž TN.cz. Myslíte si, že vašemu pejskovi, kočičce, papouškovi nebo koni nesahají ostatní ani po paty? Pak neváhejte a vyfoťte ho. Fotku pak přihlaste do naší velké soutěže. Když se váš mazlíček bude líbit i ostatním, můžete vyhrát ceny v hodnotě 60 tisíc!

Soutěž bude trvat 4 týdny. Každý týden se bude hrát o voucher v hodnotě 5 tisíc korun. Hlavní cenou za všechny týdny pak bude voucher v hodnotě 40 tisíc korun. Celkem tedy hrajeme o vouchery na nákupy v hodnotě 60 tisíc. 

Jak hrajeme?

Hlasování bude probíhat v období od 7. 4. 2015 do 3. 5. 2015 a bude rozděleno na čtyři týdenní hlasovací kola. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 100 "duelů".

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 500 "duelů".

Partnerem soutěže je Vétoquinol. "Jsme rodinná veterinární farmaceutická společnost pečující o zdraví zvířat již více než 80 let. Poskytuje veterinářům a chovatelům tu nejlepší podporu ve formě přípravků nejvyšší kvality pro každodenní péči o domácí mazlíčky. Proto jsme vyvinuli Vétoquinol CARE – ucelenou řadu doplňkových krmiv nejvyšší kvality pro psy a kočky pro každodenní použití."
 

TN.cz

K tématu Soutěž

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz