šampon

Žena už 6 let nepoužila šampon! A nemůže si to vynachválit!

Žena už 6 let nepoužila šampon! A nemůže si to vynachválit!
Zdroj: facebook.com

Na první pohled to může vypadat jako nechutná prasárna a návrat do pravěku. Bez používání šamponů a jiné kosmetiky přece musí vlasy strašně trpět...Nebo ne?

Americká spisovatelka a novinářka Sarah Theeboom je noční můrou všech kosmetických firem. Už několik let totiž nepoužívá šampony a vlasovou kosmetiku. Podle reklam by tak měla mít na hlavě v lepším případě vrabčí hnízdo, v horším lysinu.


Jenže Sarah naopak tvrdí, že poté, co dala sbohem šamponům a různým vodičkám, její věčně zacuchané, mastné a samy od sebe se vlnící vlasy se najednou srovnaly a září zdravím a vitalitou.


Brunetka prozradila, že k radikálnímu kroku ji inspirovala kamarádka, kterou si pamatovala jako strašidlo s hroznými loknami. Jenže když ji pak po letech potkala, zjistila, že má vlasy jako z plakátu.


A když se Sarah zeptala, jak je to možné, dávná známá ji šokovala slovy, že jí pomohlo to, že prostě přestala používat šampon. A Sarah si řekla, že když to zkusí nic tím neztratí.


Kamarádka ji ovšem varovala, že přechod rozhodně není ze dne na den a že než budou i její vlasy krásné a zářivé, bude to pořádně drsné. A měla pravdu.

Související obsah


"Nebyla jsem připravená na ty závěje lupů a hromady mastnoty, které se objevily poté, co jsem šampon vysadila. Moje vlasy byly najednou mastnější než kdy dřív a styděla jsem se tak, že jsem odmítala hlavu vůbec ukazovat," svěřila se Sarah.


Noční můra skončila po šesti týdnech, dalších šest týdnů prý vlasy vypadaly tak tak a pak začala ta slibovaná magie kouzlící zdravé a krásné vlasy.


Hnutí "bez šamponu" je populární i díky celebritám jako jsou Kim Kardashian, Adele nebo Jessica Sinmpson - všechny tyto známé tváře se svěřily, že si často nemyjí vlasy. Někdy jen několik dní, jindy prý i několik měsíců v kuse.

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Dívka si měsíc nemyla obličej. Její proměna vás dostane!

Svět módy šokuje nový trend: Věděli jste, že šedovlasé dívky jsou tak krásné?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu šampon

Důležité Události

Píše se na Deník.cz