Vladimír Růžička

Na trenéra reprezentace bylo podáno trestní oznámení!

Na trenéra reprezentace bylo podáno trestní oznámení!
Zdroj: ČTK

Růžičkova kauza nabírá na obrátkách. Na trenéra hokejové reprezentace bylo v úterý podáno trestní oznámení.

Na trenéra Vladimíra Růžičku bylo v úterý podáno trestní oznámení. Podle informací TN.cz ho podal  podnikatel Jiří Jehlička na protikorupční útvar PČR. Jehlička je mužem, který stojí za projektem Centrálního registru dlužníků.
 

Podle něj je možné, že Růžička spáchal trestné činy přijímání úplatku, podvod a poškozování cizích práv.
 

Vladimír Růžička má obrovské problémy kvůli podnikateli Miroslavu Palaščákovi. Ten si ho natočil skrytou kamerou, jak spolu probírají částku 500 000 Kč a řeší osud Palaščákova syna Davida. 
 

Podnikatel Palaščák byl přesvědčen, že když Růžičkovi pošle toto "všimné" (podle Palaščáka šlo o sponzorský dar), tak se trenér začne o jeho syna více zajímat a pomůže mu s hokejovou kariérou - rozhovor s Palaščákem najdete ZDE.
 

Jenže Růžička mladého Palaščáka do základní sestavy hokejové Slavie neprotlačil. Jeho otec pak po Růžičkovi chtěl, aby mu půl milionu kornu vrátil. Při této příležitosti si ho natočil na video a závažný materiál nakonec zveřejnil
 


 

Vladimír Růžička přiznal, že půl milionu přijal. Tvrdí ale, že peníze uložil do trezoru a pak je zase podnikateli vrátil - celé vyjádření najdete ZDE.
 

Vedení Slávie ale tvrdí, že šlo o soukromou aktivitu Vladimíra Růžičky. Že v klubu nikdo o částce půl milionu nic neví - vyjádření Slávie najdete ZDE

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vladimír Růžička

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz