Modelka leží v zakrvácené vaně! Důvod? Tomu neuvěříte!

Modelka leží v zakrvácené vaně! Důvod? Tomu neuvěříte!
Zdroj: MTV / youtube.com

Zůstat mladý je snem mnoha lidí. Někteří používají různé krémy a přípravky nebo podstupují omlazovací procedury. Mladá modelka však zašla ještě dál. Koupe se v prasečí krvi a věří, že díky tomu zůstane navždy mladá.

Chanel (19) je kalifornská vegetariánka, která se zoufale snaží zastavit stárnutí, aby co nejvíce prodloužila svou kariéru a neváhá při tom použít jakýchkoliv praktik. O všem promluvila v pořadu televize MTV. "Nejvíc ze všeho se bojím, že zestárnu, budu mít vrásky a volně visící kůži," vyslovila své obavy Chanel.

I přes svůj věk na sobě prý pozoruje známky stárnutí, které by ji mohly stát modelingovou kariéru. To ji dovedlo k praktikám, jako jsou koupele ve zvířecí krvi a pojídání placenty. Kromě toho si také každodenně dopřává dávku česnekového prášku, kyselé zálivky, šalvěje a olivového oleje, které podle ní zachovají mladé tvary těla a pečují o pokožku. Ze stejného důvodu si modelka desetkrát denně umývá obličej.

Chanel, která si přinesla od řezníka plný kýbl prasečí krve, popisuje, jak jí koupel v této tekutině zjemňuje kůži i na těch nejtvrdších místech. I přes tyto pozitivní účinky prý nemá potřebu tuto koupel znovu opakovat.

Zdroj: MTV / youtube.com

Přestože pozitivní účinky nejsou prokázány, použití krve jako zkrášlujícího produktu není ničím novým. Původní idea o koupelích v krvi pochází od hraběnky Alžběty Báthory, která měla krev používat k těm samým účelům. Mezi nejnovější vyznavačky krvavé kosmetiky patří například profesionální celebrita Kim Kardashian.

Jeden z případů dokonce ukazuje výrobu zkrášlujících krémů z vaší vlastní krve. Tento způsob je oblíbený a rozšířený hlavně mezi světovými celebritami.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zamknul se v koupelně a odřezal si bříška prstů. Nařídil mi to krvavý muž, řekl matce

Šíleně krvavá nehoda: Americká zpěvačka zemřela sama doma po hororovém incidentu

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krev

Důležité Události

Píše se na Deník.cz