Výměna manželek

VÝMĚNA MANŽELEK: Jak skončila chorobná uklízečka Žaneta?

VÝMĚNA MANŽELEK: Jak skončila chorobná uklízečka Žaneta?
Zdroj: TV Nova

Uklízečce Žanetě z České lípy změnila reality show Výměna manželek život od základu. Dostala se totiž do bohémského prostředí Čechů, kteří se přestěhovali do Řecka. Naučila se, že život není jen o uklízení, ale že to může být i "dolce vita".

Středeční díl Výměny manželek byl opravdu netradiční. Život si na deset dní vyměnila temperamentní Elizavet, která žije v řecké Soluni, a přehnaně pořádkumilovná Žaneta.

Žaneta měla život nalinkovaný - točil se jen kolem úklidu a dětí. Když se dozvěděla, že poletí do Řecka, byla nervózní. S sebou do letadla si ale nezapomněla vzít i vlastní stěrku na mytí oken.

Pohodový "nový manžel" Viktor jí za deset dní ukázal, že život opravdu není jen o tom, aby domácnost byla přehnaně uklizená. "Dnes už vím, že je lepší si doma sednout, a nebo napsat Fandovi "miluju tě" do prachu na stěně. Takovýhle věci mě oni naučili," svěřuje se Žaneta, jak jí reality show změnila život k lepšímu.

Související obsah

Tento díl reality show je unikátní také v tom, že se z vyměněných manželek staly opravdové kamarádky. Žaneta a Ella si píší a volají každý den. Manželské páry dokonce plánují, že se brzy v Řecku navštíví.

Více o tom, jak dnes žijí páry z Výměny manželek, se dozvíte v sobotu dopoledne v pořadu Volejte Novu. Díl si můžete pustit na webu NovaPlus

ČTĚTE TAKÉ:

Prosluněná Výměna manželek: Žaneta je poprvé u moře a brečí kvůli dětem

Životní eskapády po Výměně manželek: Jarka a Jiří už nemají hospodu ani dům!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz