A je to černé na bílém! Filmová studia potvrdila, že natočí pokračování Padesáti odstínů šedi a už je také jasné, kdo bude v Padesáti odstínech temnoty hrát.
Konkrétně se fanynky dočkají druhého filmu Padesát odstínů temnoty 10. února 2017 a třetího pokračování Padesát odstínů svobody zase 9. února 2018. Další podstatnou informací je fakt, že Jamie Dornan a Dakota Johnson budou hrát v obou pokračováních.
Na oficiální fanouškovské stránce informovali i o dalších novinkách. Na pulty prodejen se dostane DVD nosič Padesát odstínů šedi už 1. května. O sedm dní později i BluRay nosič. Fanynky na nich naleznou kromě samotného filmu i nesestříhané záběry ze zákulisí, rozhovory s hlavními hvězdami, o 20 minut sexuálních scén navíc a jako další bonus i teaser k druhému pokračování.
Právě s tím souvisí první oficiální fotografie z PadesátI odstínů temnoty. Je na ní Jamie Dornan jako Christian Grey v obleku a s maskou na tváři. Jde o scénu, kdy bere Anastasii Steelovou na charitativní ples do domu jeho rodičů.
ČTĚTE TAKÉ:
Jak vypadá žena, která napsala prasárničky v 50 odstínech šedi? Je to buclatá dáma! Foto v galerii
Pornoherečky zkritizovaly 50 odstínů šedi: Co je ve filmu největší nesmysl?
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz