Kate Middleton

Kate řeší před porodem vážnou komplikaci. Smrtící bakterie!

Kate řeší před porodem vážnou komplikaci. Smrtící bakterie!
Zdroj: Isifa.com/ thinkstockphotos.com

Britská vévodkyně Kate měla termín porodu už v sobotu. Královské miminko si ale dává na čas. Zdá se, že je to jenom dobře, protože v nemocnici, kde mělo přijít na svět, se potýkají se záhadnou smrtící bakterií.

Stejně jako princ George, má i druhý potomek Williama a Kate přijít na svět v nemocnici St. Mary. Chvíli to ale vypadalo, že se tradice bude muset porušit. V nemocnici se totiž mezi pacienty objevila bakterie, která může být v krajních případech smrtící.

Třiatřicetiletá Kate v nemocnici ale stejně porodí - a to v soukromém křídle. "Všechno vybavení nemocnice se pečlivě čistí a dezinfikuje. Neexistuje žádný důkaz, že by se bakterie mohla rozšířit i do dalších částí nemocnice," řekl britskému deníku Mirror zdroj z nemocnice St. Mary.

V případě, že by se ale vyskytly nečekané komplikace, má královská rodina v záloze další dvě nemocnice, kde by Kate mohla porodit.  

Související obsah

Jméno ani pohlaví královského potomka zatím nebylo zveřejněno. Spekuluje se ale, že vévodkyně porodí holčičku, protože byla před pár týdny spatřena, jak nakupuje růžové dětské oblečení.

ČTĚTE TAKÉ:

Prozrazeno: Kate porodí více než jedno dítě!

Kate každým dnem rodí. Mrkněte se na její poslední snímky před porodem

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz