Zpěvačka

Rok od smrti Ivety: Květiny na kolejích, věnce na hrobu! VIDEO

29. dubna je tomu rok, co se psychicky zlomená zpěvačka Iveta Bartošová sebrala a nechala se přejet vlakem. Po pár měsících manželského života s Pepou Rychtářem. Ten ve středu navštívil místo tragédie i hrob zpěvačky.

Zpěvačka Iveta Bartošová (48) se 29. dubna 2014, na narozeniny svého manžela Josefa Rychtáře, vydala v půl dvanácté dopoledne v Uhříněvsi k železniční trati nedaleko své vily, lehla si napříč na koleje a nechala se přejet vlakem. Rodině nechala dopis na rozloučenou.

Na místo tragédie se v den prvního výročí smrti zpěvačky vydal vdovec Pepa (56). U kolejí položil kytici, pak ho vyvedli policisté, protože se tam nesmí.

Na říčanském hřbitově potom položil věnec s nápisem "Navždy tvůj, Josef". "Devětadvacátý duben pro mě navždy bude ten nejčernější den," řekl vdovec pro televizi Nova.

Rok poté

Slavnou vilu v Uhříněvsi, ve které s Ivetou bydlel, zdědil zpěvačky syn Artur. Ten chce dům prodat, což Iveta Bartošová podle Rychtáře nikdy nechtěla a přála si, aby se do něho syn nastěhoval. Zpěvačka posmrtně uspěla ve Slavíku, skončila čtvrtá.
 

ČTĚET TAKÉ:

Josef Rychtář rok od smrti Ivety Bartošové: Usíná s urnou!

Víme první: Macura se vrátil do Čech! Elegantní výstup a pak smutná cesta busem

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz