Filmy

Aerosmith, Guns N' Roses, Kiss: Jak vypadají rockové hvězdy dnes?

Aerosmith, Guns N' Roses, Kiss: Jak vypadají rockové hvězdy dnes?
Zdroj: acidcow.com

V osmdesátých letech to byla jména, která dokázala vyprodat největší stadiony světa několik dní po sobě. Jak se od té doby změnili rockeři z nejslavnějších osmdesátkových kapel světa? Čas se totiž nemaže s nikým...

Jména jako Bon Jovi, Scorpions nebo Aerosmith bezesporu patří do síně slávy světového rocku. Rozkvět podobných kapel patřil ke koloritu osmdesátých let stejně jako hranatá auta a neonové barvy. Jak ale vypadají lidé, kteří se za podobnými jmény skrývají po minimálně dvou desetiletích, která nás od zlatých osmdesátek dělí?

Dnes už vtipné osmdesátkové aranže a kostýmy na nás ze snímků dýchají nezapomenutelnou atmosférou doby, která už se nikdy nevrátí. Dlouhé vlasy jak vyrobené z krepového papíru, stejnokroje a občas až dámské líčení by v dnešní době zřejmě velký ohlas u fanoušků nepobraly.

Na mnohých z muzikantů se také slušně podepsal rock'n'rollový způsob života, který vedli - o divoké večírky totiž rozhodně neměli nouzi. Nutno říci, že alkohol a cigarety představují pouze špičku ledovce v tom, co si tito lidé vpravili do těla. Třeba doupě kapely Guns N'Roses zvané Hell House (pekelný dům) bylo doslova přecpáno drogami, alkoholem, léky a dalšími zakázanými látkami, se kterými se v osmdesátých letech experimentovalo.

Související obsah

I přes podobné kratochvíle se jich však dnešní doby dožilo překvapivě velké množství a co více, mnoho z nich vypadá, jako by žádné drogové či alkoholové epizody vůbec neprožili. Jak píše portál BoredPanda: "Když přijde na rock and roll, váš věk je jenom číslo." Zavzpomínejte si s námi na jejich hity a napište nám do diskuze, jaká z kapel 80. let byla vaše nejoblíbenější.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Katy Perry shodila své slavné kadeře. Nepozná ji ani její máma!

GALERIE: Na nových fotkách Sabinu Křovákovou nepoznáte. Zcela se změnila!

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz