Domácí

Mladík chtěl k narozeninám sex, tak znásilnil 13letou expřítelkyni

Mladík chtěl k narozeninám sex, tak znásilnil 13letou expřítelkyni
Zdroj: TN.cz

K patnáctým narozeninám si chlapec z Dvora Králové přál vyplnění svých pubertálních tužeb. Když neuspěl ani s narážkami, prostě si to, co chtěl, vzal silou. Za znásilnění třináctileté dívky dostal podmínku a povinný psychologický výcvik.

S dívkou se chlapec už dříve rozešel, ale zůstali v kontaktu, psali si SMS a občas se viděli osobně. Když mu koncem listopadu 2013 napsala gratulační zprávu k patnáctým narozeninám, odpověděl "jaký dostanu dárek?". Předtím k žádným větším intimnostem nedošlo. "Jenom jsme se objímali a líbali," uvedl podle portálu Deník.cz.

Když se tři dny po narozeninách potkali, byl u setkání v dřevěné chatce nedaleko Královédvorské ZOO ještě chlapcův kamarád. Když druhý chlapec odešel, přistoupil násilník k činu. Policistům sice řekl, že se jen "bavili a pak taky hádali," ale dívka mluvila jinak. Prý ji líbal a svlékal. Neodradily ho ani dívčiny protesty, křik a pokusy o útěk. Řekl jí prostě, aby byla ticho a pak ji nutil k orálnímu sexu a k souloži.

Související obsah

Chod událostí potvrzuje i druhý chlapec, který události v chatce pozoroval zvenčí. "Myslím, že ke styku došlo," uvedl s tím, že škvírou viděl, "jak mu sedí na klíně a jak se hýbou. Jí se to nelíbilo, bránila se a plakala." Kromě výpovědí posloužily obžalobě i vzorky DNA z chlapcova spodního prádla. Když měl vysvětlit, jak se tam dostaly, řekl, že z plivanců kolem chatky.

Dívka se s hrůzným zážitkem nešla svěřit ani na policii, ani za rodiči. Co se jí stalo, sdělila jen kamarádkám. Ty však na policii šly bez váhání. Matka oběti se o znásilnění dozvěděla až po zahájení stíhání.

Verdikt Krajského soudu V Hradci Králové mladíkovi přiřkl podmíněný trest a povinný psychologický výcvik. Obě strany se vzdaly práva na odvolání.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znáte toho muže? Sliboval ženám sex podle 50 odstínů šedi, potom je znásilnil

Jeho penis byl tak obrovský! Pranýřovaná matka prozradila, proč spala s přítelem své dcery

hrb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz