Muž tvrdí, že jeho kočka porodila čivavu. Je to záhada, říká

Muž tvrdí, že jeho kočka porodila čivavu. Je to záhada, říká
Zdroj: Daily Online

Známou anekdotu o "rozdojení kozla" připomíná bizarní tvrzení Číňana, který trvá na tom, že jeho kočka porodila štěně. Majitel kočky ale trvá na svém - psa prý osobně odrodil a přestřihl mu pupeční šňůru.

Nad některými lidmi zůstává rozum stát. Čtyřiasedmdesátiletý Číňan Jia Weinuan se ocitl v mediální bouři poté, co čínskému deníku Daily Online řekl, že jeho kočka porodila štěně čivavy. I přes vědecké poznatky 21. století tvrdí, že nelže. Štěně prý osobně pomáhal rodit a přestřihával mu pupeční šňůru.

Jia tvrdí, že matka čtyř koťat a jednoho "křížence", Niuniu je "dobrá kočička" a nedovede si představit, že by se spustila se psem. Otcem vrhu je krátkosrstý kocour majitelova známého. Jia si prý při porodu ničeho zvláštního nejprve nevšiml, protože pomáhal na svět ostatním.

Neobvyklého vzhledu "koťátka" si všiml až o několik hodin později. A pak každý další den. Dnes už je potomkům jeho kočky jeden měsíc a malý "čivava" už s výjimkou tlapek kočku vůbec nepřipomíná. Má dokonce i stejně umístěný penis jako psi - pod břichem a nikoli jako kocouři vzadu mezi nohama.

Podle majitele jeho kříženec pejska a kočičky normálně vyrůstá s koťaty a je prý vždycky rychlejší a chytřejší, aby se dostal k mléku kočky dříve než ostatní. I Jia přiznává, že nikdy o křížení kočky a psa neslyšel, ale trvá na tom, že porod viděl na vlastní oči a nelže. Narození psa z kočky podle něj není dobré znamení, ale štěně si nechá. I pro něj je to prý záhada.

ČTĚTE TAKÉ:

Miloučký kocour předpovídá smrt: Ke komu se přitulí, za pár dní zemře!

Žádná surikata nebo pes, takhle panáčkuje nová kočičí hvězda internetu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz