Čína

Chlapečka pohřbili zaživa: Našla ho žena, která slyšela pláč z hrobu!

Chlapečka pohřbili zaživa: Našla ho žena, která slyšela pláč z hrobu!
Zdroj: Mediafax

Čerstvě narozené děti se o sebe logicky nemohou postarat a tak potřebují péči svých rodičů a příbuzných. Ne vždy se jim však lásky dostane. Místo toho se jedna čínská matka rozhodla udělat něco nemyslitelného a hrozného.

Zázrak. Přesně tak se teď mluví v Číně o příběhu jednoho z nedávno narozených dětí. Malý chlapec neměl zrovna šťastný start do života. Narodil se s rozštěpem a jeho rodiče se ho kvůli tomu rozhodli zbavit. Jeho matka ho pohodila na hřbitově.

O pár dní později se na hřbitov vypravili příbuzní, kteří měli za úkol chlapečka zahrabat. Podle nich nejevil známky života a tak ho pohřbili. Po osmi dnech se na hřbitově objevila žena, která uslyšela dětský pláč. Zavolala policii, která dítě z hrobu vysvobodila a odvezla ho do nemocnice.

Související obsah

"Chlapce našla žena, která sbírala byliny blízko hřbitova v čínské provincii Kuang-si, když ho slyšela brečet ze země," píše deník Nan-kuo. Žena utekla do vesnice pro pomoc. Dítě bylo naštěstí dobře zabalené a vrstva hlíny nad ním byla propustná, takže se k němu dostal vzduch a mohlo tak přežít. "Jeho stav je stabilizovaný a zřejmě přežije bez větších následků," uvedl mluvčí policie.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Trest smrti, nebo ji budou lynčovat? Zdravotní sestra mučila čtyřdenní miminko

Jak utišit plačící miminko? Tento fígl vás dostane

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz