Lukáš Borovan

Vrah ze Záběhlic je stále na útěku. Policie varuje veřejnost

Lukáš Borovan, kterého policie podezírá z páteční vraždy v Praze -Záběhlicích, je stále na útěku. V podzemních garážích měl zastřelit jiného muže, kterému dříve vyhrožoval. Je velice nebezpečný. Policie hlídá příbuzné oběti.

V sobotu v noci vtrhla zásahovka do jednoho z domů v pražské Hostivaři. Třiačtyřicetiletého Lukáše Borovana, podezřelého z vraždy Michala P., se ale najít nepodařilo. Borovan zastřelil svou oběť v pátek ráno v garážích ve Velenovského ulici. Vyhrožovat měl i dalším členům rodiny zavražděného, včerejší zásah tak může s výhrůžkami souviset.

"My jsme prováděli krom jiného i pátrací akce po osobě Lukáš Borovan," potvrdil TV Nova mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Ten policii stále uniká. Je nebezpečný a zřejmě ozbrojený. Policie dnes zveřejnila další Borovanovu možnou podobu. Mezi pachatelem a obětí byly dlouholeté spory.

Související obsah

"Oba hlavní aktéři páteční události podávali různá oznámení, kterým se policisté věnovali v souladu se zákonem," dodal Hulan. "S ohledem na závažnost celé situace nařídil ředitel krajského ředitelství všechna tato oznámení prověřit."

Jenže po výhrůžkách Lukáše Borovana následovala vražda. Podle dostupných informací vrah své oběti rok vyhrožoval. Vystrašený muž se pak skrýval ve Velenovského ulici, ale tam jeho život v pátek skončil.

Zdroj: TV Nova

"Už mu vyhrožovali a už tady asi před měsícem byli policajti. A odváděli si jednoho člověka," prozradil soused zavražděného.

Policii je teď už jasné, že Borovan je člověk, který své výhrůžky myslí vážně. Pokud jej někde uvidíte, kontaktujte linku 158. Rozhodně se jej nesnažte sami zadržet.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Andrea byla zohavena a ubita! Policie věří, že dopadla vraha 

Zátylek, bedra, pravá noha! Tudy do těla Moniky vrah pustil proud!

Otci svěřili holčičku (4), umlátil ji k smrti: Měla 66 zranění!

vbo, Karla Mráčková, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz