Jana Nagyová

Janina měla Nečase pod palcem: Doma držíš hubu a krok, vole!

Veřejnost si myslela, že Petr Nečas jako premiér patří k nejmocnějším lidem ve státě, ale on se bál své blonďaté milenky a nechal na sebe řvát a ponižoval se. Odposlechy ukazují smutný svět expremiéra Nečase.

Jana Nečasová (dříve Nagyová) stojí před soudem, aby vysvětlila, proč na tehdejší Nečasovu manželku Radku nasadila agenty vojenské rozvědky. Vše totiž nasvědčuje tomu, že je zneužila jen proto, aby měla dohled nad svou životní rivalkou.
 

Mnozí se domnívají, že zveřejnění odposlechů je neetické, ale soudkyně je nechala v soudní síni zahrát s tím, že ilustrují, co se v životě premiéra odehrávalo a že nebyl pánem nad situací. 
 

V telefonickém rozhovoru z roku 2012 Jana Nagyová své osobní asistentce Marii Zlatohlávkové sděluje, že Radka Nečasová je kráva, hysterka a čůza, která je líná a zajímají jí jen peníze. Z každé věty dýchá, že Nagyová měla s Nečasovou velký osobní problém - více ZDE
 


 

Ještě smutnější je pak záznam telefonického hovoru, kdy rozzuřejná Nagyová řve na unaveného Nečase, který se snaží zoufale bránit přílivu vulgarismů a svou tehdy tajnou lásku uklidňuje pomocí nekonečné mantry "Jaňulko, Jaňulko".
 

"Na chlapa si hraj někde jinde, ne přede mnou. Všude se za mě stydíš, vole. Lítám jako kráva. Ty jsi normální primitiv, vole," řve na Nečase jeho tehdejší milenka a vyhrožuje, že mu nebude dělat žádného poskoka, protože jí nebere jako partnera. Zdrcený a unavený Nečas se jí snaží přesvědčit, že přeci pracuje pro ně pro oba. 
 

Advokáti Jany Nagyové protestovali proti tomu, aby odposlechy v soudní síni zazněly. Prý to nemá souvislost s případem a pouze to dehonestuje jejich klientku. Podle soudu ale nahrávky patří do kontextu případu a ilustrují, o co vlastně šlo a kdo premiéra řídil..

ČTĚTE TAKÉ:

Sledovačka Saši Rašilova: Proč slavní tak urputně tají své nevěry?

VIDEO: Brutální pomsta. Manželka svlékla a zbila mužovu milenku

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Jana Nagyová

Důležité Události

Píše se na Deník.cz