žirafa

Horor v zoo: Žirafu narvali do malého boxu a popálili! VIDEO

Otřesný případ diletantismu předvedli zaměstnanci kazašské zoologické zahrady. Žirafu převáželi v upraveném boxu pro koně. Ten se ale zhroutil a žirafu uvěznil. Při jejím vysvobození zvíře navíc popálili autogenem.

Incident se odehrál při přepravě žirafy Tvigy. Pracovníci zoo ve městě Aktobe v severozápadním Kazachstánu ji narvali do převozního boxu pro koně. Ten se ale pod vahou žirafy zhroutil a žirafa se ocitla v pasti. Nemohla se prakticky pohnout, protože ji na místě držela zborcená kovová tyč.

Související obsah

V tu chvíli se zaměstnanci zoo pustili do "záchrany". Vzali autogen a rozhodli se tyč uříznout. Jenže nepostupovali zrovna šetrně. Na videu je vidět, jak se plameny přímo dotýkají kůže žirafy. Ta se pochopitelně k smrti vyděsila - na záběrech je vidět, jak se snaží ohni uniknout.

Tyč se nakonec podařilo uříznout a poraněnou žirafu osvobodit, ale video celé "záchranné akce" uniklo na sociální sítě, kde vyvolalo bouři nevole a kritiky. Inspekce pro práva zvířat už přislíbila důkladné vyšetření incidentu.

ČTĚTE TAKÉ:

ZOO hotel: Koupali byste se s medvědem?

Děsivé VIDEO ze safari: Lev skočil k turistům do auta!

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz