Michal Viewegh

Michal Viewegh se rozvádí! Co připadne jeho ženě Veronice?

Michal Viewegh se rozvádí! Co připadne jeho ženě Veronice?
Michal Viewegh Zdroj: isifa.com

Nejúspěšnější a nejznámější český spisovatel Michal Viewegh, který se drží na špici už více než dvě desetiletí, musí skousnout pořádně hořkou pilulku. Čeká ho totiž rozvod!

Spisovatel to přiznal v rozhovoru, který poskytl idnesu po autorském čtení v Ostravě. Na přímý dotaz, co je pravdy na tom, že se s manželkou Veronikou rozvádí, spisovatel odvětil, že je to pravda a že to nemůže vyvrátit.


Detaily pochopitelně přidat nechtěl s tím, že je to jeho soukromá věc. Přiznal nicméně, že to rozhodně nebere jako nový začátek nebo start s čistým štítem.  "Beru to jako životní prohru a věc, která mě bude stát obrovskou spoustu sil," povzdechl si Viewegh.

Související obsah


Spisovatel nicméně tvrdí, že i když po prasknutí aorty z roku 2012 stále není fit, rodina mu prý stále významně pomáhá. "I má žena mi pomáhá, to musím přiznat, nerozcházíme se ve zlém, dodneška je mi velkou oporou," řekl Viewegh.


Otázkou ovšem je, jak dlouho Veronika Vieweghová zůstane oporou a za jak dlouho si přivede právníky a bude chtít část manželova majetku. A že je o co stát - Viewegh se nikdy netajil tím, že díky úspěchu svých knih vydělává miliony korun ročně.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šokující odhalení: Jakmile se podíval na tuto fotku, okamžitě zažádal o rozvod

Nechutné! Demi Moore sbalila expřítele své dcery

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz