Výměna manželek

Zděšený štáb: Bez dezinfekce u Věry ani krok a sprcha 5x denně!

Zděšený štáb: Bez dezinfekce u Věry ani krok a sprcha 5x denně!
Zdroj: TN.cz

Středeční díl Výměny manželek otřásl Českem. Většina lidí ani nestačila valit oči, v jakých podmínkách dokážou jejich spoluobčané žít a navíc vychovávat děti. Nejvíc času s rodinou špindíry Věry strávil štáb. Jak se mu u ní žilo?

Manželé Věra a Petr by rozhodně nemohli udílet rady, jak pečovat o sebe, o domácnost a o děti. Ukázala to jejich účast v reality show Výměna manželek. Nejvíc o tom ale ví štáb, který ve Věřině rodině musel žít deset dní.

Jak lze asi vytušit, rozhodně to nebylo nic příjemného. "Nehnuli jsme se bez dezinfekčního gelu na ruce. Jak jen jsme mohli, jezdili jsme se sprchovat na hotel. I pětkrát denně," popsala zážitky štábu kreativní producentka a režisérka Výměny manželek Jana Rezková.

Pohybování se v prostředí zatuchlé a špinavé domácnosti na ubytovně bylo pochopitelně opravdu otřesné. "Zažili jsme toho už opravdu hodně, ale tohle bylo už i na nás moc," dodala Rezková.

Související obsah

Je zlatým pravidlem štábu, že si u rodin, kde se reality show natáčí, nevezmou ani kávu. V tomto případě se jim to určitě vyplatilo. Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově.

ČTĚTE TAKÉ:

Věra po Výměně manželek: Sociální pracovnice to u nás prolezly, byly i v lednici

Lucie z Výměny manželek: Prošla velkou změnou image! Fotky v galerii

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Souostroví Tonga zasáhlo dva týdny po výbuchu sopky silné zemětřesení

Souostroví Tonga v Jižním Pacifiku, které se ještě zdaleka nevzpamatovalo z výbuchu sopky a tsunami v polovině ledna, zasáhlo silné zemětřesení. Otřesy 6,2 magnituda měly epicentrum v hloubce 14 kilometrů pod hladinou moře asi 200 kilometrů od ostrovů. O následcích nejsou zatím informace, neboť spojení se světem je po sopečné erupci téměř přerušeno.

Krátká zpráva

Vzkaz teroristů o únosu Alda Mora byl vydražen za statisíce

Dvoustránkový tištěný vzkaz, v němž se levicová teroristická skupina Rudé brigády přihlásila k únosu italského expremiéra Alda Mora v roce 1978, byl v Římě vydražen za v přepočtu 635 tisíc korun. Morovo tělo bylo po 55 dnech nalezené prostřílené v kufru auta. Mnoho italských osobností označilo dražbu za nevkusnou s tím, že takový dokument patří do muzea, a nikoliv do nějaké soukromé sbírky.

Píše se na Deník.cz