Pátrání

Z Bohnic utekl schizofrenik David! Je nebezpečný sobě i okolí

Z Bohnic utekl schizofrenik David! Je nebezpečný sobě i okolí
Zdroj: Policie ČR / TN.cz

Policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po schizofrenikovi, který se dnes nevrátil ze schválené vycházky zpět do psychiatrického zařízení. Je nebezpečný sobě i okolí!

Kriminalisté dnes od personálu psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích přijali oznámení o pohřešování třiadvacetiletého mladíka. Ten se do léčebny nechal umístit dobrovolně na vlastní žádost, a to zejména proto, že trpí sebevražednými sklony a v minulosti prováděl sebepoškozování.

 
 
Pohřešovaný David Kříž odešel na schválenou vycházku, ze které se už ale nevrátil a ani o sobě nedal vědět personálu. Vzhledem k tomu, že muž trpí paranoidní schizofrenií nelze jednoznačně vyloučit, že by v případě pocitu ohrožení nemohl agresi směřovat i vůči okolí. K tomu v minulosti ale prozatím nikdy nedošlo.
 
 
 
 
Muž je hubené, asi 185 centimetrů vysoké postavy. Má světlou pleť, modré oči a krátce střižené hnědé vlasy. Na krku má vytetovaný ornament černé barvy.
 
 
"Kriminalisté zabývající se pátráním po osobách provedli celou řadu prověrek různých lokalit a dalších jiných opatření, které však do současné doby nebyly úspěšné a mladíka se prozatím vypátrat nepodařilo. Z toho důvodu se nyní obracíme na širokou veřejnost s prosbou o pomoc," uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková. Jakékoliv informace k pohybu či pobytu pohřešovaného přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.
 
pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz