Zahraničí

Nechutný útok na královskou rodinu: Británie v naprostém šoku

Nechutný útok na královskou rodinu: Británie v naprostém šoku
Zdroj: isifa.com

Britská královská rodina nemá v poslední době trochu klidu. Po narození princezny Charlotty se začalo spekulovat o zdravotním stavu vévodkyně Kate, o rizicích spojených s dalším dítětem a nyní se stala terčem nechutného útoku samotná britská královna.

„Královna je hospitalizována v Nemocnici krále Edwarda VII. v Londýně. Více na @BBCWorld.” Tuto zprávu vypustila na twitter novinářka Ahmen Khawaja a okamžitě tím paralyzovala celou Velkou Británii. Samozřejmě to byla pořádná kachna, kterou mluvčí buckinghamského paláce později dementoval.

Královna totiž absolvovala pouze rutinní pravidelnou prohlídku, po které se zase ihned vrátila ve zdraví domů. Královně Alžbětě je už 89 let a není tak divu, že hodně obyvatel Británie má o její zdravotní stav strach a na každou zprávu podobného stylu lidé reagují velmi citlivě.

Související obsah

Po dementování zprávy o královnině hospitalizaci novinářka svůj tweet okamžitě smazala. Hájila se, že zapomněla doma mobilní telefon a někdo se jí naboural do účtu. BBC ale mezitím vydala jiné vysvětlení pro zveřejnění této nepravdivé zprávy - prý se jednalo o zkušební zprávu pro případ skutečného úmrtí britské panovnice.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz