V polovině června zažije Praha rodinný festival
LEGO® KidsFest. Na malé i velké stavitele čekají unikátní stavby z této legendární stavebnice, zábavné atrakce, specializované zóny pro všechny věkové kategorie, soutěže o ceny a hromady kostek k vlastnímu kreativnímu tvoření. Spoustu nevšedních zážitků návštěvníkům přinese také zóna TV Nova. První LEGO KidsFest můžete navštívit denně od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.
LEGO® KidsFest je celosvětově úspěšný svátek kostiček, her a tvořivosti, kterého se letos dočkají i čeští stavitelé. Na ploše téměř 10 000 metrů čtverečních ohromí milovníky kostek unikátní výtvory certifikovaných stavitelů ze zahraničí
i od českých fanoušků.
Desítky specializovaných stavebnicových zón jako LEGO® DUPLO®, LEGO® Star Wars™, LEGO® Chima™ budou připraveny na nekonečné hodiny kostičkového řádění. O skvělou zábavu bude postaráno také v zóně TV Nova, kde se návštěvníci mohou vžít do role televizních moderátorů a pořídit si originální fotografie přímo ze studia doplněného rekvizitami postavenými z kultovních kostiček.
"LEGO KidsFest je dvoutýdenní festival, který je ve střední Evropě ojedinělou akcí nabitou kreativitou a hraním. Ocení ho příznivci složitějších modelů, celé rodiny i ti úplně nejmenší a začátečníci. Každý fanoušek této hravé stavebnice se u nás pořádně vyřádí a bude odcházet plný zážitků,“ slibuje Petr Břoušek, marketingový manažer společnosti LEGO Trading.
LEGO KidsFest navštíví také certifikovaní stavitelé uměleckých děl z populárních kostek, jako je Sean Kenney z New Yorku, Dirk Denoyelle z Belgie nebo René Hoffmeister z Německa. Ti si pro české návštěvníky připravili množství uměleckých děl, která budou v Praze k vidění poprvé. Že se jedná o ojedinělou akci, dokazuje také množství kostek, které se na realizaci festivalu použije. Pro tvořivé návštěvníky bude k dispozici více než 7 miliónů kostiček, ze kterých si mohou vytvořit cokoli je napadne.
Festival je otevřený všem stavitelům bez rozdílu věku. Vhodný je i pro maminky s nejmenšími dětmi a díky modernímu zázemí nabízí bezbariérový vstup a množství odpočinkových zón. Pro vyhladovělé milovníky kostek je v areálu připraven dostatečný počet stánků s občerstvením nebo si zde mohou pochutnat na vlastní svačině. K dispozici bude i speciální Minikino, obchod nebo zóna pro fanoušky. Příznivci kreativních stavebnic jistě ocení i chystanou soutěž na facebooku TV Nova https://www.facebook.com/novatelevize?ref=ts&fref=ts.
Vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketpro nebo na místě, přičemž děti do dvou let mají vstup zdarma. LEGO KidsFest trvá od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.
Další informace a vstupenky najdete také zde:
www.legokidsfest.cz
https://www.facebook.com/events/686410928148938/
http://www.ticketpro.cz/jnp/spolecenske-akce/vystavy/1555422-lego-kids-fest.html
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz