žralok

Žralok zaútočil DVAKRÁT ZA SEBOU. Dvě děti přišly o ruku

Žralok zaútočil DVAKRÁT ZA SEBOU. Dvě děti přišly o ruku
Zdroj: Instagram

Velkému nebezpečí číhajícímu v moři na nic netušící plavce teď musí čelit lidé v americké Severní Karolině. V posledním týdnu tam už třikrát zaútočil na surfující děti žralok, jednou dokonce v intervalu necelých devadesáti minut!

Dvě děti musely být včera převezeny v kritickém stavu do nemocnice poté, co na ně zaútočil zatím neznámý druh žraloka. Dvanáctiletá dívka, na kterou zaútočil přišla o levou ruku v lokti a měla od žraločích zubů ošklivě poraněnou nohu, šestnáctiletý mladík přišel o ruku až po rameno.

Útoky se odehrály poblíž města Oak Island, které je velmi známé jako surfařské letovisko. Ani jeden ze zraněných nebyl místní, dvanáctiletá dívka byla v oblasti na dovolené se svými rodiči. Médiím to sdělila mluvčí nemocnice, kam holčičku převezli. Oba zranění jsou podle ní mimo ohrožení života, nicméně stále ve vážném stavu.

Související obsah

"Viděl jsem, jak někdo vynáší z moře dívku. Bylo tam spoustu krve a mnoho lidí, vypadalo to jako scéna z Čelistí, líčí Steve Bouser, náhodný svědek pro agenturu AP.

Znepokojující je, že Oak Islandu se prozatím žraločí útoky zcela vyhýbaly, poslední útok se zde odehrál před šestatřiceti lety. Nad plážemi teď ale vlají červené vlajky zakazující vstup do moře a lidé si budou muset dát pořádný pozor.

ČTĚTE TAKÉ:

ÚCHVATNÁ GALERIE: Rihanna se potápěla v moři, setkala se i se žraloky

Bláznivá učitelka se fotí se žraloky: Podívejte se na neuvěřitelné snímky

jox
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz