Profesorka Miriam

Velký zvrat v Ulici! V seriálu vrcholí příběh jedné z postav

Velký zvrat v Ulici! V seriálu vrcholí příběh jedné z postav
Velký zvrat v Ulici! V seriálu končí milovaná postava! | Zdroj: TV Nova

Oblíbená postava seriálu ulice, profesorka Miriam Hejlová, končí! Bude to navždy nebo se Hana Maciuchová v oblíbené roli do seriálu ještě vrátí?

Hanu Maciuchovou, kterou v oblíbeném seriálu Ulice diváci znají jako profesorku Miriam Hejlovou, čeká vrchol její dějové linky. Poslední dobou byla postava Miriam Hejlové v popředí a řešila celou řadu ne vždy zrovna jednoduchých situací.

Vše odstartovala smrt Kláry Peškové, ze které navíc policie neprávem podezírala jejího syna Jardu Hejla. Díky tomu se ale Miriam seznámila s majorem Peterem Kadlecem, se kterým později vytvořili pár.

Jejich vztah však komplikovala psychicky labilní Kadlecova schovanka Alice, která na Miriam dokonce zaútočila nožem. Toto období bylo náročné i pro samotnou Hanu Maciuchovou. "Můj tatínek mě nabádá, abych se starala o svoji energetickou rezervu. Musím ho poslouchat, proto potřebuji volit a regulovat své pracovní aktivity,“ řekla Hana Maciuchová.

Rozhodně to ovšem neznamená, že herečku v Ulici už nikdy diváci neuvidí. Samotné loučení Hany Maciuchové s celým štábem a s hereckými kolegy bylo velmi emotivní. "Postava Miriam mi přinesla v Ulici spoustu krásné, zajímavé, emocionální práce. Zároveň velmi intenzivní, přímo masivní existenci na place, a to nejen pro mě, ale pro všechny zúčastněné profese. Chtěla bych všem mým, za těch deset let blízkým spolupracovníkům různých profesí, poděkovat za přátelství a profesionální práci. Nikdy mě nenechali na holičkách. Mám je ráda, rozšířil se mi okruh přátel,“ dodala ke svému odchodu dojatě Hana Maciuchová.

Podívejte se na některé okamžiky Miriam v Ulici:

Příběh Miriam Hejlové v Ulici vyvrcholí už příští týden. Jak její dějová linka skončí? Zůstane Miriam nadále s Peterem Kadlecem? A jak dopadne překvapení, které pro ni připravuje její kolegyně Tereza Jordánová?

Mimo odchodu profesorky Hejlové čeká ale na diváky ještě jedno překvapení. Už na podzim se do Ulice na delší čas vrátí divácky oblíbená postava kadeřnice Digi (Michaela Maurerová).

Vše o oblíbeném seriálu Ulice si přečtěte tady. Poslední díly jsou k vidění na portálu NovaPlus. Všechny díly pak na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výborná žačka Rozina z Ulice: Prozradila, že ve skutečnosti to má se školou úplně jinak! Propadá

Čvančarová ukazuje bradavky svému expříteli Hofmannovi! Nikdy nebyla víc sexy

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz