Napadení

Muže zmlátili za to, že se s nimi nechtěl bavit. Hrozí jim 10 let

Městský soud v Brně dnes začal projednávat brutální napadení muže dvojicí útočníků v Brně -Tuřanech. Před rokem na ulici s malým synem umýval auto a nakonec skončil s vážnými zraněními v nemocnici. Vše naštěstí zachytily kamery.

Kvůli brutálnímu útoku z loňského července před městským soudem v Brně dnes stanuli dva útočníci. Z těžkého ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování se zpovídají Roman Kudrik a jeho otec Roman Kotlár.

Atmosféra u soudu dnes byla velmi vyhrocená a napjatá. Byl tam i napadený muž. Důvod útoku popsal jako naprosto malicherný. Muž na ulici v brněnské části Tuřany umýval své auto a s útočníky, kteří ho oslovili, se pouze nechtěl bavit. Po krátké hádce na něj ale bezdůvodně a naprosto nečekaně s tyčí zaútočili. Vše přitom zachytily kamery.

Související obsah

Napadený třiatřicetiletý muž po brutálním útoku skončil s vážnými zraněními v nemocnici. Po útočnících žádá stotisícové odškodné. "Budeme uplatňovat náhradu škody v rámci trestního řízení a budeme se připojovat s náhradou škody," potvrdila TV Nova advokátka napadeného Dana Klárová. Oběma obžalovaným útočníkům hrozí až desetileté vězení.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Napadení

Důležité Události

Píše se na Deník.cz