Letní láska

Jak si přičarovat LÁSKU? Věštkyně prozdradila jednoduchý NÁVOD

Kartářka a vědma Helen Silvan byla dnešním hostem pořadu Vaše téma. Moderátorka Marcela Škábová se jí ptala třeba na to, jak si přivolat lásku.

Kartářka Helen Silvan slíbila, že divákům pořadu Vaše téma pošle pozitivní vibrace. "Každý si přeje něco, je ale třeba dělat rituálek a připravit oltář, aby se mu to splnilo. Je možné si udělat i lektvar. Já přivolávám energii. Jeden pán mi po rituálu zavolal, že se na něj ženy přímo lepí, už jich má sedm a neví, kterou si vybrat," řekla Silvan.


A jak si udělat rituál, který vám přivolá letní lásku? Kartářka prozradila jednoduchý NÁVOD.

"Je nejlepší ho dělat v noci při úplňku," radí věštkyně a pokračuje: "Kdo má doma zahrádku, nebo má možnost jít do přírody, je to lepší.U toho si zapalte svíčku - v úterý růžovou, když chcete lásku, ve středu červenou - pro zdraví, ve čtvrtek zelenou - pro lepší práci, v pátek a sobotu můžete pálit jakoukoliv. V neděli zapalte modrou svíčku. Ta vás zbaví všeho zlého."

Související obsah


Člověk potřebuje i košťátko, kterým si zamete kolem sebe v kruhu, tedy z něj vymete zlo, a uvnitř bude čerpat energii. "Přejete si se svíčkou v ruce, a pak ji sfouknete. Já pak ještě vypiju skleničku sektu, ale lze to zapít i vodou. Důležitá je víra, vůle a přesvědčení," dodala Silvan.


Ten, kdo chce provádět rituál, musí být navíc čerstvě vykoupaný a mít na sobě čisté světlé prádlo. Nesmí ale nikomu přát něco zlého, jinak se mu to vymstí. To je zelená magie přírody - luny.


A jak se pozná dobrá věštkyně? "Dobrá kartářka se pozná podle toho, když má početnou klientelu. A člověk si musí počkat na to, co se plní, a co ne. Dobrá kartářka odhadne, co si může dovolit říct," odpověděla Silvan.

Související obsah


"Nedoporučuju kříže, když Ježíše ukřižovali, tak si nesl kříž sám. Nenosí to štěstí, i nehody se stávají na křižovatkách. Kruh je výborný, proto jsou i kruhové objezdy. Ty jsou skvělé. I celebrity, které nosily kříže, se často předávkovaly. Na rituály jsou kameny a amulety," řekla kartářka. A jde si u věštkyně koupit i štěstí? "Štěstí si musíte zasloužit, nepadá z nebe. Štěstí je z 90 % lidská dřina," odpověděla Silvan na otázku moderátorky Marcely Škábové. A chcete-li získat muže nebo ženu svých snů, musíte být ten nejlepší.
 

Charismatickou Helen můžete znát i z pořadu Snídaně s Novou. Helen Silvan nahlíží do osudů lidí pomocí mariášových karet. Věštbou prochází z minulosti přes přítomnost do budoucnosti. Věští v oblastech zdraví, vztahů, zaměstnání, podnikání, rodiny, majetku a financí.

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz