Týrání dětí

Děsivá zpověď: Mučeného chlapce našli s mrtvým kuřetem na krku!

Děsivá zpověď: Mučeného chlapce našli s mrtvým kuřetem na krku!
Zdroj: YouTube.com

"Myslel jsem, že to nepřežiju," řekl vyděšený chlapec policii. Rodiče ho celé roky týrali neuvěřitelnými způsoby.

Chlapec ze Severní Karolíny se podivným řízením osudu ocitl v pěstounské péči. Jeho náhradní rodiče Wanda Sue Larsonová (58) a její partner Dorian Lee Harper (58) mu ale místo milujícího domova připravili peklo na zemi.

Celé roky ho mlátili páskem, pálili mu tváře elektrickými dráty a lámali mu prsty kombinačkami. Prý aby "dostal lekci". Larsonová přitom pracovala jako sociální pracovnice a Haarper jako zdravotník na pohotovosti. Nikdo je z ničeho nepodezříval.

Na děsivé týrání se přišlo náhodou, když rodiče chlapce připoutali k verandě a na krk mu pověsili mrtvé kuře. Zubožené dítě tam objevila policie, která hledala ztracené prase. Rodiče se k mučení přiznali a chlapec vypověděl, co všechno s ním dělali.

Související obsah

"Byl jsem vyděšený k smrti," řekl agentuře AP. "Nevěřil jsem, že přežiju." Doma byl vždy připoutaný v pokoji k železné kovadlině, spal na podlaze špinavé od exkrementů domácích zvířat, ven chodil v okovech na nohou. Často ho trápili hlady a nepouštěli ho na záchod. Jednou ho také Harper řízl do ruky a do rány nasypal sůl. Tělo má dítě samé jizvy

Harper dostal 10 a půl roku, Larsonová jen 17 měsíců. Chlapec se vrátil do péče své matky, které byl před lety za nejasných okolností odebrán.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz