Pád

Tragédie v Jičíně: Dítě (2) spadlo z druhého patra přímo na ulici!

Stačila chvilka nepozornosti a tragédie byla na světě. Její obětí je teprve dvouleté dítě, kterému se v Jičíně podařilo překonat zábradlí na balkoně a zřítilo se z druhého patra přímo na ulici.

Neštěstí se stalo před polednem v jičínské Ruské ulici, přímo naproti místnímu hřbitovu. Podle všeho to zatím vypadá, že dvouleté dítě (zatím není jasné, zda jde o chlapce nebo děvče) si samo hrálo na balkoně a nějak se mu podařilo překonat zábradlí.


Podle reportéra TV NOVA je balkon ve druhém patře asi sedm metrů vysoko a dítě se tak zřítilo přímo na rušnou silnici, nic jeho pád nezbrzdilo. Pochopitelně tak utrpělo vážná zranění a do nemocnice ho tak vezl záchranářský vrtulník.

Související obsah


Na balkoně krátce po poledni pracoval kriminalistický technik, který zjišťuje, jak se dítěti povedlo překonat zábradlí a zřítit se dolů. Policista asi bude mít spoustu práce - podle reportéra je na balkoně spousta harampádí a věcí, které mohli nebohému batoleti posloužit jako nebezpečná prolézačka. Mimo jiné tam stojí křeslo nebo sušák na prádlo.


Policisty pochopitelně také bude zajímat, jak je možné, že bylo tak malé dítě ponecháno na balkoně bez dozoru, když v bytě byli příbuzní, kteří ho měli ohlídat.

pez, TN.cz

K tématu Pád

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz