Albánie

Po zavražděné Aničce zůstala Nikolka (17): Tohle je její vzkaz

Po zavražděné Aničce zůstala Nikolka (17): Tohle je její vzkaz
Zdroj: facebook.com

Čeští turisté Michal a Anička doplatili na to, že se jejich auto v Albánii zalíbilo místnímu recidivistovi Sokolu Mjacejovi. Dvojici zastřelil. Po Aničce zůstala teprve sedmnáctiletá dcera Nikolka. Ta teď napsala na facebook vzkaz.

O víkendu se jí obrátil život naruby. Její maminku Annu (36) spolu s partnerem, hasičem Michalem, zavraždil dvacetiletý kluk v albánských horách, protože zatoužil po jejich terénním autě.

Střelil je za jízdy do hlavy, ze zadního sedadla. Auto mu k ničemu nebylo, protože havarovalo, a jeho samotného policie dopadla velmi rychle.

To ale Nikolce maminku nevrátí. Na svůj facebook napsala jen stručně. "Byla to ta nejlepší máma na světě". A k tomu přiložila fotku z jarních prázdnin, které si společně užily v Egyptě.

Související obsah

Recidivista Sokol Mjacej si nedávno odseděl trest za loupežné přepadení, které spáchal, když mu bylo pouhých 14 let. I tehdy zemřel při jeho počínání člověk - malé dítě. Podle maminky zavražděného chlapečka, kdyby tehdy mjacej dostal pořádný tret, mohli teď Anička s Michalem ještě žít...

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz