Milostný trojúhelník

Osudný milostný trojúhelník: Muž zemřel po souboji o ženu v posteli

Osudný milostný trojúhelník: Muž zemřel po souboji o ženu v posteli
Zdroj: Profimedia

Čas od času se stane, že se chlapi poperou o přízeň ženy, po které oba touží. Většinou to ale skončí pár modřinami, v horším případě vyraženým zubem. Ale může být i hůř. Mnohem hůř.

Důkazem je příběh dvou mužů z Velké Británie. Kevin Syms (53) a Nicholas Tame (46) oba milovali stejnou ženu. A když s ní oba vyrazili strávit večer ve městě, došlo k tragédii.


Všichni tři se totiž společně opili a pak společně odjeli taxíkem do bytu krásky. Když ale došlo na to, kdo stráví se ženou noc, strhla se přede dveřmi ložnice rvačka.


A Syms se nebál použít i neférové chvaty a svého soka srazil ze strmého schodiště. I když druhý muž zůstal u úpatí schodiště ležet v bezvědomí, Syms byl tak v ráži, že mu to stále nestačilo a bezbrannému konkurentovi ještě něčím rozbil hlavu, píše britský Mirror.

Související obsah


Syms nyní stojí před soudem ve Swansea a je obžalován z vraždy. Dodnes není jasné, čím bezvědomému nebožákovi způsobil rozsáhlá zranění hlavy.


Obžalovaný ovšem tvrdí, že Tamea ze schodů neshodil. V době, kdy slyšel, jak druhý muž padá, prý byl u své vyvolené v posteli. Mužova obhajoba je ovšem hodně chatrná, protože po příjezdu na místo policisté zjistili, že má boty a kalhoty pocákané krví oběti.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Brně policie zatkla děti souložící na hřišti. Víte, na co se školačka vymlouvala?

Zamilovaná holka hledala kluka, s kterým se vyspala, pomocí plakátů. Zničila mu život!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz