Osmadvacetiletou Simonu S., která se minulé pondělí šla projít a už se nevrátila, našli mrtvou. Zůstala po ní pětiletá holčička. Tělo mrtvé ženy našel muž u řeky Ostravice. Příčinu smrti vyšetřuje policie.
Podle její sestřenice Andrey se Simča šla v Ostravě Hrabůvce v pondělí kolem sedmé večer projít a už se nevrátila. Pětiletou Natálku nechala doma s partnerem. Od čtvrtka 9. července po ní pátrala policie.
Tělo pohřešované bylo nalezeno o tři dny později u řeky v Ostravě-Hrabové. "Její oblečení prý bylo rozházené kolem těla," napsala TN.cz žena, která se zná s mužem, který tělo ženy našel.
Policisté okolnosti smrti vyšetřují, více ukáže až nařízená soudní pitva. "Doposud nebylo zjištěno cizí zavinění, na místě byl nalezen dopis na rozloučenou," uvedla ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz