APLIKACE TN.CZ
Požár

U Čáslavi hořela skládka! Požár se hodiny nedařilo dostat pod kontrolu

U Čáslavi hořela skládka! Požár se hodiny nedařilo dostat pod kontrolu
Zdroj: HZS

Krátce po sedmé ráno vypukl na skládce u Čáslavi ve Středočeském kraji požár. Hasičům se několik hodin nepodařilo dostat oheň pod kontrolu.

Podle informací TV Nova vypukl v úterý ráno u Čáslavi požár v místě, kde se nachází skládka. Na místě několik hodin zasahovali hasiči. Požár se podařilo uhasit až kolem jedné hodiny odpoledne.

Zdroj: došlo mailem

Práci hasičům komplikoval silný vítr. "K požáru dorazily profesionální hasičské jednotky z Kutné Hory a z Čáslavi. Pomáhá i jedenáct sborů dobrovolných hasičů z okolí. Na místě je osm cisteren s vodou," sdělila tisková mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. 

Hasiči budou skládku monitorovat ještě následující dva dny. Zdrojem požáru byla s největší pravděpodobností horká část, která byla ukrytá v komunálním odpadu. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz